Avantajlarınız

• ANACADDE Dükkânları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve İstanbul Avrupa yakasında kurulacak 1 milyon nüfusluk Yenişehir projesinin merkezi olan Kayaşehir Uydu Kentinin merkezinde yer alıyor.

• ANACADDE Dükkânları, bulunduğu bölgedeki konut yerleşim yoğunluğunun ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Kolay park yeri ve pratik alıþveriş imkânı sunan cadde dükkânlarından oluşmaktadır.

• ANACADDE Dükkânlarında alışveriş yapanların kolayca park etmesi ve alışveriş esnasında caddeler üzerinde trafik yoğunluğu oluşmaması için dükkân önlerinde açık otoparklar bulunmaktadır.

• ANACADDE Dükkânlarında farklı büyüklüklerde tasarlanan cadde Dükkânları pek çok ticari faaliyetin bir arada gerçekleþmesine imkân verecek yapıdadır. Bölgedeki konut yerleşimi ve nüfus yoğunluğuyla, ANACADDE Dükkânlarındaki faaliyet çeşitliğinin sinerji oluşturması hedeflenmiştir.

• ANACADDE Dükkânları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve Avrupa Yakasında 1 milyon nüfusluk yeni şehir projesinin merkezi olan Kayaşehir Uydu Kenti’nin tam ortasında yaya ve taşıt trafiği yoğun olan işlek bir noktadadır.

• ANACADDE Dükkanları Kayaşehir sakinlerinin akşam eve dönüş aksında yer almaktadır. Genelde uydu kentlerde yapılan alışverişlerin %90'ı, günün sonunda bu tarz cadde dükkanlarından ve eve dönerken yapılmaktadır.

• ANACADDE Dükkânları, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılarak inşaatına başlanan Avrupa’nın en büyük sağlık kentinin çok yakınında yer almaktadır. Başakşehir Şehir Hastanesi olarak adlandırılan Sağlık kentin günlük ziyaretçi beklentisi 80.000 kişidir.

• ANACADDE Dükkânları, Emlak Konut GYO A.Ş. tarafından ihale edilen ve inşaatı başlanan Seyran Şehir ve TOKİ tarafından tamamlanmış konut projelerindeki binlerce konutun yanı başında, tüm alışveriş ihtiyaçlarının karşılanabileceği cadde dükkanlarından oluşan merkezi bir çarşı konumundadır.

• ANACADDE Dükkânları, çevresindeki binlerce konutun yanı sıra, Kuzey Marmara Otoyolu’ndan ve Tem Otoyolu’ndan doğrudan erişim olması, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2019 Raylı Sistemler Entegrasyonu Projesi kapsamında tamamlanacak olan Tramvay Hattının hemen önünden geçmesi gibi alternatif ve kolay ulaşım imkânları ile Kayaşehir’in en işlek ticari birimi haline gelecektir.